Chiny Szklane Bongo do Palenia producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Cathy

Numer telefonu : 13480104204

WhatsApp : +8613480104204

Free call
CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY

Przygotowujemy twój świat dabów ziołowych, ty bierzesz torebkę z usługą Cawonderland.

  • CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY
  • CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY
  • CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: Cawonderland Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 2500000-5000000 Rok założenia: 2008
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

O nas:

Cawonderland Industry Limited znajduje się w chińskiej prowincji Cangzhou Hebei, która jest profesjonalnym producentem szkła borokrzemianowego do szklanych bong, szklanej fajki wodnej i szklanych zestawów do palenia dabów oraz innych akcesoriów szklanych.Przez ponad dekadę ciężkiej pracy Cawonderland wyrósł na znanego wiodącego producenta w branży konopi.Jesteśmy tak dumni, że staliśmy się jednym z najbardziej wpływowych producentów i eksporterów w Chinach.Eksportujemy nasze szklane bonga do Ameryki Północnej, Australii, Europy i niektórych innych krajów na całym świecie.

 

Możliwość OEM/ODM:

Jesteśmy dobrzy w dostosowywaniu produktów.

Gdy klienci mają rysunki 2D lub 3D, koszt formy i wycenę elementów można dostarczyć w ciągu 48 godzin.

Gdy klienci mają próbki bez rysunków 2D lub 3D, próbki będą wymagane przez projektantów Cawonderland.

Brak próbek lub brak rysunków?

Tak, nadal jesteśmy w stanie dostosować bonga, ponieważ mamy dla Ciebie potężny zespół projektowy.

Rysunki 3D z Twoimi pomysłami możemy dostarczyć w ciągu 48 godzin.

 

 

 

 

 

 

Historia

Chiny CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY profil firmy 0

2012, Fabryka Szkła Cawonderland urodziła się mniej niż 10 osób, ale koncentrujemy się na branży naczyń kuchennych i stołowych, pragnąc być jednym z wiodących producentów i dostawców szkła w Chinach.

2013, dzięki świetnym usługom, nasza fabryka szybko się rozwija i zyskała wielu pozytywnych opinii klientów.Pracownicy osiągnęli 80 osób.

W 2015 r. Szansą na to, że wkroczymy w branżę palenia, jest to, że klient, który jest sprzedawcą szklanych bongów wprowadzony przez przyjaciela, napotkał problem z jakością, wysłał nam zapytanie, aby to rozwiązać.Wyśmienita technologia i wysoka jakość dostarczonych przez nas gotowych produktów sprawiają, że wygrywamy to zamówienie.

2017, dodano fabryki sprzętu i silikonu, aby rozszerzyć zakres promieniowania marki, zadbać o żądania produktów ze stopów metali, tworzyw sztucznych i silikonu.

W 2018 roku prywatna forma NC została sprzedana ponad 300 000 kompletów, dzięki czemu zdobyliśmy sporą sławę.Nawet w Chinach niektóre fabryki przygotowywały z nami zamówienia.

2019 opracowaliśmy nowe produkty - elektryczny sprzęt do palenia dabów i elektroniczny papieros, zaawansowane i wygodne projekty zdobyły miłość klientów.

W 2020 r. rozprzestrzeniała się epidemia, która sprawiła, że ​​produkcja i handel sprostały bezprecedensowym wyzwaniom.Pozyskujemy maskę, aby pomóc naszym klientom, zorganizowanemu działowi łańcucha dostaw, wejść do innej branży pionowej, obsługiwać różnych klientów.

2021 stale poprawiamy możliwości serwisowe, wykazaliśmy silną siłę od dostaw, dostosowywania do usług posprzedażowych.Skonfiguruj zagraniczne magazyny, aby zwiększyć możliwości szybkiej wysyłki.

......

 

Usługa

Usługa Cawonland:

Efektywność:

Nasz zespół sprzedaży odpowie na Twoje e-maile i wiadomości natychmiast po ich otrzymaniu.

24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU!

 

Jakość:

Wszystkie nasze produkty są wydmuchiwane przez doświadczonych dmuchaczy szkła, co oznacza niski wskaźnik wadliwości, a cały surowiec szklany jest sprawdzany przed użyciem do produkcji na dużą skalę.

Co ważne, nasi dostawcy surowców szklarskich mają kontrolę jakości dla wszystkich kontroli jakości surowców.

Wszystkie gotowe produkty muszą być dokładnie sprawdzane przez robociznę jeden po drugim przed zapakowaniem do skrzynek głównych, aby uniknąć drobnych uszkodzeń lub małych zarysowań.

 

Ceny:

Cawonderland ma stabilnych i dobrych klientów, którzy stale składają zamówienia, dzięki czemu mamy stabilnych dostawców surowców szklarskich, którzy nas wspierają.

Nasi dostawcy surowców zapewniają nam przyzwoite ceny, ponieważ co miesiąc mamy dużą i stabilną ilość zakupów.

Zawsze oferujemy umiarkowane ceny, aby zapewnić naszym klientom korzystną sytuację zamiast kompromisu w zakresie jakości.

Potężny łańcuch dostaw to jeden z aspektów, z których jesteśmy bardzo dumni.

 

Wysyłka:

Nasze szklane bonga pakujemy w trójwarstwową folię bąbelkową, aby chronić szkło przed stłuczeniem lub uszkodzeniem.

Nasze produkty wysyłamy drogą morską lub lotniczą na paletach, w ten sposób zmniejsza się prawdopodobieństwo uszkodzenia lub złamania elementów.

Działamy w tej branży od 10 lat i współpracujemy z doświadczonymi spedytorami, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o wysyłkę, nie tracimy przesyłek w urzędzie celnym USA.

Możesz również odebrać produkty w naszym magazynie własnym przewoźnikiem.

 

Obsługa posprzedażna:

Wszelkie zgłoszone reklamacje, odpowiemy i rozwiążemy w ciągu 48 godzin.

Gdy wybierzesz Cawonderland jako sprzedawcę szkła, będziemy mieli do pracy jeden zespół.

 

Nowe Produkty:

Ponieważ jesteśmy wiodącym producentem na tym rynku i jeździmy do USA i uczestniczymy w wystawach, bardzo dobrze znamy rynek.

Nasz zespół projektowy zawsze skupiał się na tworzeniu nowych produktów,

dzięki czemu zawsze będziesz pierwszą osobą, która zobaczy nasze najnowsze produkty i pozna najpopularniejszy trend.

Chiny CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY profil firmy 0Chiny CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY profil firmy 1Chiny CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY profil firmy 2

Nasz zespół

Nasze fabryki zatrudniają prawie 200 pracowników, istnieje wiele profesjonalnych dmuchaw do szklanego bonga i doświadczony personel produkcyjny.

 

Zespół sprzedaży i serwisu:

Myma 12 sprzedawców, wszyscy znają się na różnych produktach, mogą szybko odpowiedzieć i zacytować, przekazać dokładne informacje.

 

Oddział badawczo-rozwojowy:

10 inżynierów ds. Badań i rozwoju ma dobre umiejętności, opracowało wiele nowych produktów i zaakceptowało projekt dostosowywania, aby lepiej służyć klientom.

 

Magazyn:

12 operatorów magazynowych może zaspokoić nasze możliwości szybkiej wysyłki i terminowej dostawy, zapewniając szybką obsługę.

 

Koło kontroli jakości:

QCC ma łącznie 14 osób pracujących w różnych fabrykach, aby zaprezentować produkty wysokiej jakości i zmniejszyć inne koszty błędów, przywiązujemy wagę do standardów kontroli jakości.

Chiny CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY profil firmy 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość